Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 08.05.2013
  • ·  8 komentarzy

Lara Stone urodziła synka!

 

Honey Lara Stone została w minioną niedzielę po raz pierwszy mamą. Holenderska modelka urodziła w jednym ze szpitali w Londynie zdrowego synka, który jest owocem jej małżeństwa z brytyjskim komikiem Davidem Walliamsem.

Informacja ta ujrzała światło dziennie dzięki modelce Teresie Baca, która złożyła Larze gratulacje za pośrednictwem swojego Twittera.

Gratulacje dla Lary Stone i Davida Walliamsa z okazji wczorajszych narodzin ich synka - napisała w poniedziałek Baca.

Wiadomość o przyjściu na świat dziecka potwierdził również rzecznik Stone.

Gratulujemy! Honey

Mila