Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 15.11.2007
  • ·  92 komentarze
·  Seks ·  porada ·  fantazje

Seksualne fantazje facetów!

 

Faceci uwielbiają rozmawiać o seksie i o nim fantazjować, ale nie ma nic przyjemniejszego, niż wcielanie tych fantazji w życie. O czym najczęściej rozmyślają mężczyźni? Cosmopolitan nam to podpowiada. Oto wyuzdana i gorąca dziesiątka ich ukrytych marzeń!

1. Seks z tobą. Zdecydowana większość facetów fantazjuje przede wszystkim na temat tego, co już robili, lub chcieliby robić ze swoją partnerką. Skoro jesteś jego kobietą na jawie, na pewno jesteś również kobietą jego marzeń. Mężczyźni uwielbiają kobiety z krwi i kości, ponieważ są one o wiele bardziej pociągające, niż okładkowa piękność!

2. Seks z inną kobietą. Może nią być na przykład jego była dziewczyna, ale także któraś z twoich przyjaciółek, lub połowa obsady popularnego serialu, w którym jest mnóstwo pięknych aktorek. Fantazje nie są niczym złym, to, że wyobraża sobie twoją koleżankę w sexy bieliźnie, wcale nie oznacza, że chce cię z nią zdradzić. Chce jedynie zaspokoić pragnienie kochania się z inną kobietą, nie narażając na szwank waszego związku.

3. Seks oralny. Bierny. Faceci kochają, gdy kobieta robi im fellatio! Nie ma nic przyjemniejszego, niż aktywna partnerka, która zajmuje się ich najdroższym elementem ciała. Mężczyźni często myślą, że sprawia to tylko i wyłącznie im przyjemność, zastanawiając się, czy kobieta do niczego się, aby przypadkiem nie zmusza. Nic bardziej mylnego, prawda? Faceci marzą o kobiecie, która zajmując się ich penisem, nie tylko jemu sprawia rozkosz, ale i sama czerpie z tego wielką przyjemność. Fantazjują o tym, że okazuje uwielbienie dla ich penisa i głośno go chwali mówiąc: Nieprawdopodobne, jest taki duży i smaczny! Czy może być dla nich coś przyjemniejszego?

4. Seks z dwiema lub większą liczbą kobiet. Kolejna wielka fantazja większości mężczyzn! Kochanie się z dwiema kobietami musi być podwójną przyjemnością. Dorzućmy do tego odrobinę miłości lesbijskiej i każdy facet będzie czuł się jak w niebie. Jest jednak mały kłopot! Panowie zastanawiają się zazwyczaj, czy zdołają zaspokoić obie partnerki, a świadomość, że musieliby stanąć na wysokości zadania wobec dwóch, przeważnie działa na nich jak kubeł zimnej wody.

5. Podglądanie. Jest coś narcystycznego w byciu podglądaczem. Mężczyzna wyobraża sobie, że to on jest reżyserem i wydaje innym polecenia. Na twojego faceta może działać bardzo podniecająco myśl, że obserwuje, jak inni faceci kochają się z tobą - sam wycofuje się wówczas w cień i dla odmiany staje się obserwatorem.

6. Twoja masturbacja. To ulubiona fantazja wielu mężczyzn. Twój onanizm jest dowodem, że tak jak on pragniesz seksu i jesteś wyzwolona. Zrób swojemu facetowi przyjemność i pokaż mu jak to robisz! Równie pobudzająco działa na mężczyznę sama myśl, co robisz, gdy nie ma go w domu.

7. Penetracja. Twój facet na pewno zastanawia się czasem, jak to by było, gdyby... Pośladki są jedną z najbardziej erogennych stref na ciele mężczyzny. Całkiem prawdopodobne, że twój ukochany chciałby, żebyś wsunęła palec w głąb niego, ale obawia się, że weźmiesz go za geja. Więc zamiast cię o to prosić, zaczyna o tym fantazjować. Jeśli jednak chcesz spróbować, najpierw spytaj go czy ma na to ochotę.

8. Więzy. Oni kochają związywać, my kochamy być związywane. Jeżeli zechcecie tego spróbować, na pewno tego nie pożałujecie. Fantazje tego typu dotyczą zwykle władzy - sprawowania jej nad kimś, lub uległości. Każda z wersji jest bardzo przyjemna.

9. Gwałt pozorowany. Kiedy facet wyobraża sobie, że zmusza kobietę do stosunku, chodzi raczej o to, żeby uległa jego czarowi erotycznemu, niż przemocy. Najpierw kobieta odmawia, potem nawet wbrew sobie zgadza się, ponieważ nie potrafi oprzeć się jego męskości. To bardzo silnie umacnia ego mężczyzny. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ofiara czerpie jeszcze więcej przyjemności, niż gwałciciel.

10. Seks z innym mężczyzną. Jesteście zaskoczeni? Większość facetów nigdy się do tego nie przyzna, ale i oni mają homoseksualne fantazje! Seks z innym facetem, lub taki w miłosnym trójkącie: dwóch facetów i kobieta - oni też mają takie myśli. Chyba większość kobiet nie miałoby nic przeciwko temu, prawda? My też mamy swoje dzikie fantazje!

Mila