Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 04.05.2013
  • ·  29 komentarzy
·  Margaret ·  singiel ·  teledysk ·  nago ·  wideo

Nagi teledysk Margaret został zauważony w Wielkiej Brytanii! (Wideo)

 

www.margaret-j.blogspot.com Wiele polskich gwiazd marzy o międzynarodowej karierze, ale  świat usłyszał tylko o nielicznych. 21-letnia polska artystka i modowa blogerka Margaret jest jednak na dobrej drodze. O młodej piosenkarce napisał ostatnio brytyjski tabloid The Sun.

Margaret w Polsce zasłynęła dzięki debiutanckiemu singlowi Thank You Very Much i kontrowersyjnemu teledyskowi, który zainteresował zagraniczne media.

Polska 21-latka wyróżnia się w przemyśle rozrywkowym dzięki klipowi pełnemu zupełnie nagich mężczyzn i kobiet w każdym wieku, kształcie i rozmiarze. Nic więc dziwnego, że teledysk do chwytliwej letniej piosenki Thank You Very Much wywołał kontrowersje - czytamy we wstępie artykułu.

Pamiętam, że na planie był facet po 50-tce. Kręciliśmy scenę w której robią nam rodzinne zdjęcie, a on przekonywał mnie, że nie ma żadnych włosów na całym swoim ciele.

Ponadto po wielu powtórkach sceny w której facet wytrąca mi z ręki kubek swoim penisem, czułam, że powinnam coś powiedzieć. Powiedziałam: Ładna gra penisem. Na co on odpowiedział dumnie: Dziękuję, ćwiczyłem.

To zabawne wideo z nagimi ludźmi. Kręcąc je pomyślałam, że fajnie jest być w pomieszczeniu pełnym nagich ludzi, którzy czują się komfortowo w swoim ciele i mimo różnych rozmiarów i kształtów mogą stać tam nago jakby nigdy nic. Dla mnie to piękne - powiedziała Margaret w rozmowie z The Sun.

Artykuł z pewnością zwiększy jej popularność, ale czy okaże się przełomem w jej karierze?

Myślicie, że Margaret ma szanse odnieść światowy sukces?

www.margaret-j.blogspot.com www.margaret-j.blogspot.com

paulix