Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 14.11.2007
  • ·  23 komentarze

Kożuchowska dobrze się bawi z byłym narzeczonym!

 

Małgorzata Kożuchowska od roku zaręczona jest z dziennikarzem Bartkiem Wróblewskim. Wcześniej jednak była długo związana z aktorem Marcinem Dorocińskim. Para rozstała się, ale często razem pracuje zarówno w teatrze jak i w filmie. Ostatnio wystąpili razem w obrazie Pawła Narożnika Dzisiaj jest piątek.

Na premierę przyszli razem i zdawali się dobrze bawić w swoim towarzystwie. Prawdę mówiąc było między nimi więcej emocji niż zazwyczaj między Małgosią a Bartkiem, który tym razem nie towarzyszył narzeczonej. Donosiliśmy już wielokrotnie o tym, że para dziwnie się zachowuje w swoim towarzystwie. Zazwyczaj są sztywni, nie rozmawiają ze sobą ani nie okazują sobie uczuć.

Z Marcinem Małgosia nie ma tych problemów.

Carlax