Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 09.03.2013
  • ·  24 komentarze

Celebrytki na otwarciu Fashion Film Festival (Zdjęcia)

 

Fashion Film Festival to pierwszy w Polsce festiwal poświęcony filmom o modzie, który ruszył 6 marca w Warszawie. Imprezę, która ma potrwać 3 dni, otworzyła polska premiera filmu dokumentalnego Diana Vreeland: The Eye Has to Travel.

Na premierze pojawiły się znane warszawskie celebrytki, m.in. Klaudia Halejcio, Candy Girl, Olga Kalicka, Joanna Majstrak, Ania Piszczałka, Izabela Zwierzyńska i Magdalena Modra.

Dominowały krótkie mini, wysokie szpilki i ubrania w wiosennych, pastelowych kolorach.

Fashion Film Festival odbywa się w stolicy już po raz drugi.

Która gwiazdka zaprezentowała się na nim najlepiej?

Mila