Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 08.02.2013
  • ·  26 komentarzy

Rubik WYRZUCONA z Instagrama za nagie zdjęcia!

 

Anja Rubik na swoich profilach na Twitterze, Facebooku czy Instagramie często umieszcza swoje zdjęcia ze światowych kampanii i sesji. Anja nie ma problemu z pozowanie topless czy nago, więc tego typu fotografie również wrzuca na wspomniane portale.

Okazuje się, że nie wszystkim to pasuje. Wczoraj Anja poinformowała, że zlikwidowano jej konto na Instagramie ze względu na nagie zdjęcia.

Wyrzucili mnie z Instagrama za zdjęcia topless, które tam umieściłam. Co za absurdalny świat. Te fotografie nie były wulgarne, przedstawiały piękno. Nie bójmy się sutków - napisała na Twitterze Anja.

Zgadzacie się z Rubik?

Carlax