Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 05.12.2012
  • ·  19 komentarzy

Dowbor: NIE PIJĘ, więc nie jestem prawdziwym facetem i Polakiem!

 

Maciej Dowbor na łamach miesięcznika Sukces postanowił wyznać jak zmieniło się jego życie, gdy odstawił alkohol. Okazało się, że ta decyzja wpłynęła przede wszystkim na jego życie towarzyskie. Od tego czasu bowiem prezenter nie jest mile widziany na imprezach.

Niemal rok temu postanowiłem, że zmienię swoje życie. Wziąłem się do sportu, zmieniłem sposób codziennego funkcjonowania, nawyki żywieniowe etc. Kulminacyjnym momentem była decyzja o ograniczeniu spożywania alkoholu. Dziś na każdym zakrapianym spotkaniu, gdy mówię, że nie piję, wywołuję niemal popłoch, a czasem współczucie... Co to za facet? Co to za Polak? Znaczy dziwny jakiś. Albo pedał. Nawet nie zdawałem sobie sprawy, jak taka z pozoru błaha i osobista decyzja może zmienić moje życie towarzyskie. A właściwie je uśmiercić. Fakty są takie, że na koleżeńskich imprezach czuję się nieco wyobcowany, a i podczas spotkań branżowych też co poniektórzy patrzą na mnie spode łba. Teraz po każdym spotkaniu towarzyskim zastanawiam się: ile osób wyrzuci mnie z Facebooka? Ile skasuje mój numer telefonu? Kto już nigdy nie zaprosi mnie na domówkę? - powiedział szczerze Dowbor.

Co ciekawe Ilona Felicjańska, która przyznała się do problemów z alkoholem, również została wykluczona z show-biznesowego towarzystwa. Inne gwiazdy tolerują tylko tych, którzy chcą i potrafią pić? 

 

Carlax