Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 10.09.2012
  • ·  16 komentarzy

Blake Lively i Ryan Reynolds WZIĘLI ŚLUB?

 

Forum Blake Lively i Ryan Reynolds są parą dopiero od kilkunastu miesięcy, jednak ich związek ma się chyba całkiem nieźle. Do tego stopnia, że postanowili wziąć ze sobą ślub!

25-letnia aktorka poślubiła 35-letniego aktora wczoraj wieczorem w Boone Hall Plantation w Mt. Pleasant w Południowej Karolinie. Ceremonia była skromna i byli na niej obecni jedynie najbliżsi pary.

Na ślubie gościnnie wystąpił przyjaciel Blake, muzyk Florence Welch z zespołu Florence+The Machine, który zaśpiewał trzy piosenki.

Blake i Ryan poznali się w 2011 roku na planie filmu Green Lantern i spotykają się ze sobą od około roku.

To pierwsze małżeństwo aktorki. Aktor był wcześniej mężem Scarlett Johansson, z którą rozwiódł się w grudniu 2010 roku.

Gratulujemy - o ile pogłoski te są prawdziwe. Forum

Mila