Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 16.08.2012
  • ·  19 komentarzy

Miranda Kerr w obiektywie Terry'ego Richardsona

 

Miranda Kerr po raz kolejny miała ostatnio okazję stanąć przed obiektywem kontrowersyjnego fotografa Terry'ego Richardsona. Australijka zgodziła się nawet wcielić w jego prywatną pielęgniarkę.

W sieci ukazała się właśnie nowa sesja z udziałem pięknej modelki. Studyjne zdjęcia ukazują Mirandę topless, w bieliźnie i dużych, babcinych okularach.

Na jednym ze zdjęć Miranda robi Terry'emu zastrzyk w pośladek. Sesji towarzyszy nagranie wideo, na którym możemy zobaczyć to dokładnie.

Widzicie w tym jeszcze sztukę?

Mila