Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 14.08.2012
  • ·  79 komentarzy
·  Kim Kardashian ·  pupa ·  tyłek ·  bikini

Kim Kardashian na plaży

 

Kim Kardashian uwielbia chwalić się swoim ciałem i robi to przy każdej nadarzającej się okazji. Celebrytka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to jeden z jej nielicznych atutów, dlatego trzeba go maksymalnie wykorzystywać.

Ubiegłą niedzielę Kim spędziła na plaży, eksponując swoje kobiece kształty w jednoczęściowym, czarnym stroju kąpielowym. Oczywiście na jej Twitterze natychmiast pojawiło się zdjęcie zachęcające do dyskusji i komentowania.

To zadziwiające, jak łato przychodzi jej podtrzymywanie swojej popularności. Jej kontrowersyjna pupa kolejny raz się sprawdziła.

paulix