Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 01.08.2012
  • ·  56 komentarzy

Wiśniewski UDOWADNIA, że ma raka! (Zdjęcia)

 

Wczoraj pierwsza żona Michała Wiśniewskiego, Magda Femme, wyznała w wywiadzie Robertowi Patolecie, że z jej informacji wynika, że muzyk nie miał i nie ma raka.

Wiśniewski niemal natychmiast odpowiedział Magdzie, zamieszczając na swoim profilu na portalu społecznościowym wyniki badań, świadczące o tym, że mówił prawdę o swym stanie zdrowia.

No cóż trudno mi się wypowiadać o intencjach zarówno Roberta Patolety jak i Magdy Femme ale żeby była jasność zmuszony jestem opublikować wyniki pierwszych badań oraz każdych innych ze względu na nikczemność samych choćby zamiarów zarzucenia mi symulacji choroby. Słabe. Dziękuję Panu Doktorowi Ireneuszowi Ziobrowskiemu ze szpitala MSWiA w Warszawie za dokonanie zabiegu, wsparcie i opiekę oraz Doktorowi Jakubowi Radziszewskiemu z Oddziału Onkologii Szpitala Św. Rodziny w Warszawie. Panowie obyśmy się już więcej nie spotkali :-) W szpitalu ma się rozumieć ! Pokłony dla Waszego zaangażowania. Dziękuję wszystkim, którzy chcieli mi pomóc, w szczególności Ninie, Justynie i każdemu bez wyjątku. Wszystkich poinformowałem, że jak na razie Dr Radziszewski po powtórnym badaniu twierdzi, że są NIEWIELKIE szanse na przerzuty więc żyję pełnią życia ! Nie martwię się bo jestem w dobrych rękach, najlepszych ! Robertowi polecam bardziej aktualny temat koncertu rewelacyjnej bądź co bądź Madonny a Magdzie zajęcia się "synem prezydenta". Szkoda tylko Ani K. - napisał Wiśniewski.

Robią cyrk z choroby?

Carlax