Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.07.2012
  • ·  105 komentarzy
·  Jula ·  gwiazda ·  nowa

Jula nową gwiazdą show biznesu? (Posłuchajcie)

 

Honey Przyznajemy, że do niedawna niewiele słyszeliśmy o Julii. Naszą uwagę przykuł jednak fakt, że w ostatnim półroczu artystka zdobyła między innymi trzy nagrody na festiwalu TopTrendy i była niekwestionowaną gwiazdą Eska Music Awards. Uznano ją za najlepszą debiutantkę i artystkę.

Okazuje się, że Jula to tak naprawdę Julita Fabiszewska. Popularność zdobyła dzięki opublikowaniu amatorskich nagrań muzycznych w sieci.

Za dwa tygodnie ukaże się jej debiutancka płyta, a we wrześniu ma zostać jedną z trenerek Bitwy na głosy 3.

Spektakularna kariera jak na 21-latkę. Wygryzie wkrótce Ewę Farnę? Honey

Carlax