Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 06.07.2012
  • ·  105 komentarzy

Siwiec w kostiumach kąpielowych! (Zdjęcia)

 

Od Euro 2012 trwa pięć minut Natalii Siwiec, która została obwołana Miss tej imprezy. Natalia nie marnuje czasu i chce jak najlepiej wykorzystać daną jej szansę. Wiadomo już, w którym kierunku pójdzie jej kariera.

Wczoraj informowaliśmy, że wkrótce zobaczymy Siwiec na okładce Playboya. Teraz okazuje się, że Natalia przyjęła również propozycję reklamowania kostiumów kąpielowych.

W sieci pojawiły się zdjęcia modelki w kolorowych zestawach. Natalia ma warunki do promowania tego typu odzieży.

Podoba Wam się?

Carlax