Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 14.06.2012
  • ·  123 komentarze
·  Edyta Herbuś ·  biust ·  stanik ·  wygląd

Herbuś BEZ STANIKA! (Zdjęcia)

 

Honey Odkąd Edyta Herbuś związała się z reżyserem operowym, Mariuszem Trelińskim, zmieniła styl ubierania się na bardziej elegancki. Czasem jednak zapomina o etykiecie i pozwala sobie na swobodniejszą stylizację.

We wtorek na pokaz Fashion Loves Football przyszła w czarnej, prostej sukience, pod którą nie założyła stanika.

Biust Edyty na pewno należy do tych najbardziej okazałych na polskich salonach, ale czy trzeba go eksponować w taki sposób? Honey Honey Honey Honey Honey Honey

Carlax