Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 25.05.2012
  • ·  34 komentarze

Demi Lovato w świetnej formie na castingu do "X Factor" (Zdjęcia)

 

Forum Wczoraj w Austin w Teksasie odbył się pierwszy casting do drugiej edycji programu X Factor, na którym nie mogło oczywiście zabraknąć najmłodszej jurorki Demi Lovato.

19-latka zaprezentowała się w jasnozielonej sukience, skórzanej kurtce i szpilkach. Wyglądała bardzo dziewczęco, promiennie i nieco rockowo zarazem.

Przypominamy, że młoda piosenkarka w ubiegłym roku z powodu bulimii i załamania nerwowego, spędziła kilka tygodni w prywatnej klinice psychiatrycznej. Demi zapewnia, że terapia była najlepszą decyzją w jej życiu i teraz nareszcie jest szczęśliwa i zadowolona ze swojego ciała.

To zdecydowanie widać.

Forum Forum Forum Forum

paulix