Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 12.05.2012
  • ·  30 komentarzy

Aniołki Victoria's Secret w kolorowych sukniach! (Zdjęcia)

 

Forum W czwartek w hotelu Mr. C w Beverly Hills odbyła się impreza z udziałem seksownych Aniołków Victoria's Secret. Nie mogło na niej oczywiście zabraknąć czołowych modelek od lat związanych z marką.

Na evencie pojawiła się Doutzen Kroes, Lindsay Ellingson oraz Erin Heatherton. Na tę okazję wszystkie piękności wybrały długie, letnie suknie.

Erin miała na sobie seledynową sukienkę z marszczeniami i głębokim dekoltem, Doutzen białą kreację w ciekawe wzory, zaś Lindsay różową kreację z żabotem, eksponującą nogi.

Wieczorem modelki zamieniły kreacje na krótkie, obcisłe sukienki. Doutzen pokazała się w czerwonej, bandażowej sukience, Erin w kreacji w błękitno-czerwone plamy, zaś Lindsay w prostej, granatowej sukience.

Która modelka prezentowała się najlepiej? Forum Forum Forum Forum Forum Forum Forum Forum Forum Forum Forum Forum Forum Forum

Mila