Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 03.04.2012
  • ·  24 komentarze

"Utrata dziecka była dla mnie trudną lekcją"

 

Honey W maju ubiegłego roku Kelly Brook poroniła dziecko. Brytyjska modelka i aktorka była w piątym miesiącu ciąży i miała urodzić córeczkę.

Kelly zdradzila, że utrata dziecka była dla niej bardzo traumatycznym przeżyciem, które odmieniło całe jej dotychczasowe życie.

Utrata dziecka była dla mnie trudną lekcją. Zanim zaszłam w ciążę, prowadziłam życie 22-latki - chodziłam do klubów, ciężko pracowałam i co dwa tygodnie wylatywałam do innego kraju. Kiedy zaszłam w swoją pierwszą ciążę, nadal wydawało mi się, że mogę wszystko - biegałam i robiłam wszystko, na co tylko miałam ochotę. Moje ciało szybko dało mi znak, że tak się nie da. Kiedy poroniłam, byłam załamana.

To była bardzo trudna, ale też bardzo dobra lekcja. Zanim poroniłam, napędzała mnie adrenalina i myślałam, że jestem niepokonana. Po utracie dziecka, moje życie zmieniło się radykalnie. Honey

Mila