Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 19.10.2007
  • ·  857 komentarzy

Najbrzydsze polskie aktorki

 

Agencja ONS Widzieliście już pięć najmniej seksownych kobiet według Maxima. Po tej pełnej uroku galerii zapewne wielu z was zadało sobie pytanie: czy kobiety to rzeczywiście płeć piękna?

Pora na nasze, rodzime zestawienie. Możecie dziś wybrać najmniej seksowną, polską aktorkę. Na pocieszenie dla gwiazdeczek, które uplasowały się na naszej niepochlebnej liście - wybierzcie też najpiękniejszą gwiazdę wśród najbrzydszych.

Może być ciężko, ale do dzieła. Wybieramy!

1. Agata Buzek (zdj. główne)

2. Paulina Holtz Agencja ONS

3. Kaja Paschalska Agencja ONS

4. Ewa Gawryluk (obok)

5. Magdalena Schejbal

6. Sylwia Gliwa

 

Mila

  • Powiększ zdjęcie

  • Powiększ zdjęcie

  • Powiększ zdjęcie