Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 06.03.2012
  • ·  62 komentarze

NOWA sesja Ani Piszczałki! (Zdjęcia)

 

Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Wczorajsza solenizantka, Ania Piszczałka wzięła ostatnio udział w oryginalnej sesji, której autorem jest zdolny polski fotograf Paweł Adamiec.

Zdjęcia, które zatytułowano Frozen Blood, odbyły się w samym środku lasu przy temperaturze -17 stopni Celsjusza!

Trzeba jednak przyznać, że było warto! Ania pozuje do zdjęć w oryginalnym projekcie z drapieżnymi czerwonymi wykończeniami i mocnym makijażu.

Sesja jest tajemnicza i nieco psychodeliczna. Na rozświetlonym śniegiem plenerze, Ania prezentuje się niczym postać z innego świata.

Jak oceniacie efekty? Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka Fot. Paweł Adamiec/Facebook Ania Piszczałka

Mila