Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 05.03.2012
  • ·  77 komentarzy

Ania Piszczałka kończy 21 LAT!

 

Forum Jedna z najbardziej zapracowanych uczestniczek programu Top Model. Zostań Modelką, Ania Piszczałka obchodzi dziś 21. urodziny! Na Facebooku modelki przez cały dzień pojawiają się setki wpisów od jej przyjaciół i fanów.

Czego sobie życzy z okazji urodzin?

Chciałabym osiągnąć wyznaczone przez siebie cele i żeby ludzie, którzy mnie otaczają byli moimi prawdziwymi przyjaciółmi - zdradziła Lansikowi.

Kariera Ani jeszcze nigdy nie miała się tak dobrze. Modelka bierze udział w kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych oraz pokazach.

Pozostaje nam życzyć jej kolejnych, satysfakcjonujących sukcesów.

Wszystkiego najlepszego! Forum

Mila