Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 11.01.2012
  • ·  29 komentarzy
·  Daga Ziober ·  Polka ·  modelka ·  sukces ·  Elle ·  okładka

Daga Ziober kolejną Polką podbijającą świat mody! (Zdjęcia)

 

W światowym modelingu mamy coraz więcej Polek, które odnoszą sukcesy. W zeszłym roku głośno zaczęło być o 16-letniej Dagmarze Dadze Ziober. Modelka znalazła się w 10-tce najbardziej obiecujących nowych twarzy na świecie.

Mimo młodego wieku chodziła już w pokazach Calvina Kleina, Louisa Vuittona, Prady czy Marca Jacobsa. Była również twarzą kampanii Red Valentino.

Polskie wydanie magazynu Elle umieściło ją właśnie na swojej najnowszej okładce. Ziober wygląda pięknie.

Jej największym atutem jest to, że potrafi się niesamowicie zmieniać. Świetnie prezentuje się zarówno w ostrych jak i romantycznych stylizacjach.

Podoba Wam się? Będzie wkrótce w czołówce światowego modelingu?

Carlax