Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 10.01.2012
  • ·  121 komentarzy

Piszczałka, Bałon i Kaczyńska na wybiegu Deni Cler! (Zdjęcia)

 

Honey Wczoraj odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler. Na wybiegu pojawiły się trzy uczestniczki programu Top Model.

Ania Piszczałka z pierwszej edycji oraz Anna Bałon i Olga Kaczyńska z drugiej odsłony show. Każda z nich zaprezentowała dwie kreacje.

Najnowsze ubrania marki to przede wszystkim zwiewne sukienki, garnitury i komplety.

Najtrudniejsze zadanie miała Olga, która musiała pojawić się na wybiegu w prześwitującej bluzce, pod którą niczego nie miała.

Jak oceniacie dziewczyny? Która prezentowała się najlepiej? Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey Honey

Carlax