Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 04.01.2012
  • ·  13 komentarzy

Dygant wystąpi w Tańcu z gwiazdami 14?!

 

Agnieszka Dygant po długiej przerwie wraca do telewizji. Już w marcu TVN wyemituje nowy serial a Agnieszką w roli głównej Prawo Agaty. Możliwe również, że Dygant wystąpi w 14. edycji Tańca z gwiazdami.

Producenci namawiali ją na udział w show już za czasów, gdy była gwiazdą serialu Niania. Praca na planie uniemożliwiała jej jednak treningi.

Po zakończeniu emisji Dygant zaszła w ciążę i poświęciła się macierzyństwu.

Teraz wydaje się, że nic nie stanie na przeszkodzie, by w końcu zatańczyła.

Już kilkakrotnie namawialiśmy Agnieszkę. Jest nadzieja, że się zgodzi - powiedziała Super Expressowi osoba z produkcji Tańca z gwiazdami.

Tęskniliście za Agnieszką? Chcielibyście ją zobaczyć jednocześnie w nowym serialu i na parkiecie?

 

Carlax