Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 13.12.2011
  • ·  64 komentarze

Piszczałka z kolorowymi pasmami! (Zdjęcia)

 

Kilka miesięcy temu pokazywaliśmy Wam Anię Piszczałkę w kampanii marki Luxury Hair Extensions. Firma zajmuje się dystrybucją naturalnych włosów do przedłużania Smeggi.

W pierwszej odsłonie kampanii Piszczałka pozowała w długich, blond włosach.

Teraz firma wyprodukowała specjalną linię swoich produktów na Sylwestra i karnawał. Piszczałka na zdjęciach prezentuje kolorowe pasma. Do tego wyrazisty makijaż oraz odpowiednia kreacja i można spokojnie aspirować do miana szalonej królowej balu.

Kolejną propozycją jest doczepiana grzywka.

Trzeba przyznać, że finalistka pierwszej edycji Top Model w każdej fryzurze prezentuje się ciekawie.

A Wy założyłybyście którąś z tych ozdób na włosy?

Carlax