Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 15.10.2007
  • ·  24 komentarze

Syn Agaty Młynarskiej był narkomanem!

 

Agata Młynarska zawsze podkreślała, że najważniejsi mężczyźni w jej życiu to synowie Stanisław i Tadeusz. Każdego dnia dziękuję, że mam tak wspaniałe i mądre dzieci - mówiła w wywiadach dziennikarka. Przez wiele lat ukrywała dramat, który rozegrał się w jej domu.

Po rozwodzie z ojcem chłopców Leszkiem Kieniewiczem, Agata związała się z Jerzym Porębskim. Synowie prezenterki nie zaakceptowali nowego narzeczonego mamy. Starszy z nich Stanisław wyprowadził się z domu. Wpadł w nieodpowiednie towarzystwo i zaczął brać narkotyki. Policja złapała go z dużą ilością marihuany. Kiedy Agata odbierała syna z komisariatu, była zdruzgotana. Twoje Imperium informuje, że całą rodziną poszli na terapię do ośrodka dla ludzi z problemami uzależnienia od narkotyków. Małżeństwo Agaty i Jerzego nie przetrwało.

Dziś te problemy są już za nimi. Agata chce o nich opowiedzieć, by pomóc innym rodzinom.

Carlax