Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 29.11.2011
  • ·  38 komentarzy

Będzie 14. edycja Tańca z gwiazdami!

 

Dopiero dwa dni temu zakończyła się 13. edycja Tańca z gwiazdami, a już wiadomo, że TVN planuje kolejną odsłonę show. Nie zdecydowano jeszcze czy 14. edycja zostanie wyemitowana wiosną czy dopiero za rok, jesienią.

Minioną odsłonę oglądało średnio 4, 092 miliona widzów, co daje trzeci najgorszy wynik w historii tego programu. Mimo to program był liderem w swoim paśmie, przed TVP, emitującą w tym czasie Życie nad rozlewiskiem i Polsatem, który nadawał Must be the music.

W kolejnej edycji znów zapowiadają się zmiany w ekipie. Janusz Józefowicz zapowiedział, że nie ma czasu na kolejne programy. Nie wiadomo co z Nataszą Urbańską. Kasia Skrzynecka urodziła przed czasem, więc mogłaby wrócić do show nawet na wiosnę.

Nie macie już dosyć Tańca z gwiazdami?

Carlax