Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 09.11.2011
  • ·  45 komentarzy

Piszczałka na wybiegu u Zienia! (Zdjęcia)

 

Honey Podczas gdy większość uczestniczek pierwszej edycji Top Model lansuje się na salonach, finalistka show, Ania Piszczałka coraz lepiej radzi sobie w świecie mody.

W poniedziałek Ania chodziła po wybiegu u samego Macieja Zienia. Co prawda projektant niezbyt pochlebnie wypowiadał się o programie, ale jak widać, potrafił docenić, to co w nim dobre.

Piszczałka prezentowała kilka kreacji na wybiegu, a po pokazie pozowała z Maćkiem do zdjęć. Sukces? Honey Honey Honey Honey Honey

Carlax