Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 29.10.2011
  • ·  56 komentarzy

Ania Piszczałka i inne gwiazdy na Fashion Week Poland! (Zdjęcia)

 

W Łodzi trwa obecnie wielkie święto mody - Fashion Week Poland.

Jesienną edycję polskiego Fashion Week rozpoczął pokaz Teresy Kopias, która zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2012.

Na wybiegu mogliśmy zobaczyć m.in. Anię Piszczałkę, która pojawiła się w seksownej czarnej sukience wykańczanej zmysłowymi przeźczystościami.

Na pokazie nie zabrakło również znanych osobistości polskiego świata mody: Roberta Kupisza, Jarosława Szado, Tomasza Ossolińskiego czy topmodelki Karoliny Malinowskiej, która poprowadziła show.

Wśród widowni wypatrzyliśmy również Miss Polonię 2007, Barbarę Tatarę, Iwonę Pawlovic, Dominikę Tajner-Idzik oraz nazywaną "polską Anną Piaggi", Halinę Perek.

Zobaczcie zdjęcia z imprezy:

Mila