Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 18.10.2011
  • ·  67 komentarzy

Britney Spears NAGO w swoim nowym teledysku! (Wideo)

 

W sieci zadebiutował właśnie nowy teledysk Britney Spears do singla Criminal. W klipie nakręconym w Londynie, oprócz gwiazdy pojawia się jej chłopak, Jason Trawick.

Na nagraniu widzimy, jak Britney zostaje spoliczkowana przez swojego partnera. W jej obronie staje nieznajomy mężczyzna (Jason), z którym gwiazda odjeżdża na motorze. Mimo, że jest przestępcą, Britney wdaje się z nim w romans.

W wideo mamy między innymi scenę seksu oraz nagich kochanków pod prysznicem.

Spears zapowiadała, że teledysk będzie bardzo hot. Sztab stylistów i graficy komputerowi zadbali o to, by ona sama również prezentowała się seksownie i nienagannie.

Jak Wam się podoba najnowsze wideo artystki?

paulix