Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Niedziela, 16.10.2011
  • ·  89 komentarzy
·  Mischa Barton ·  sesja ·  PETA ·  mięso

Mischa Barton je surowe mięso (Zdjęcia)

 

Ponad rok temu Mischa Barton zupełnie zniknęła ze świata show-biznesu. Po tym jak serial którego miała być gwiazdą - The Beautiful Life, zdjęto z anteny po emisji dwóch odcinków, jej kariera praktycznie umarła.

Aktorka zdecydowała się podjąć radykalne kroki, by o sobie przypomnieć i wzięła udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej autorstwa Tylera Shieldsa.

Micha pozuje do zdjęć z kawałkami surowego mięsa, co oczywiście natychmiast wywołało skandal i oburzenie ze strony obrońców praw zwierząt. Aktorka naturalnie wdała się w dyskusję z organizacją PETA, by jeszcze bardziej nagłośnić sprawę.

Nie zabiłam tej krowy! Ja tylko kupiłam mięso! Jeżeli ktoś zrobiłby sobie takie zdjęcia z sałatą nie atakowałabym go, więc uszanujcie mój wybór. Mam prawo jeść to, na co mam ochotę - stwierdziła celebrytka.

Po mięsnej sukience Lady Gagi takie fotki nie robią już  na nikim wrażenia. Mischa jednak dopięła swego i przypomniała światu o swoim istnieniu.

Pytanie na jak długo.

paulix