Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 15.10.2011
  • ·  97 komentarzy

Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej! (Foto)

 

W piątek odbył się w Warszawie pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej. Na imprezie jak zwykle pojawiło się wiele gwiazd, które przyszły w mniej i bardziej udanych stylizacjach.

Na szczególną uwagę zasługiwał naszym zdaniem strój Moniki Brodki, która pojawiła się na pokazie w długich skórzanych butach, różowym płaszczyku i z pomalowanymi na czarno ustami.

Nienajgorzej prezentowała się Marina Łuczenko ubrana w obcisłą czarną kreację do kostek i błyszczącą kamizelkę oraz Karolina Malinowska, w prostej pomarańczowej sukience i skórzanej kurtce.

Jak zwykle bardzo stylowo wyglądała Magdalena Cielecka, a Grażyna Torbicka udowodniła, że nawet po pięćdziesiątce warto jest pokazywać nogi i nosić mini.

Jak wypadła reszta? Oceńcie sami!

Mila