Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 03.10.2011
  • ·  32 komentarze

GRUBY Bilguun! (Zdjęcia)

 

Bilguun Ariunbaatar był faworytem po kilku pierwszych odcinkach 13. edycji Tańca z gwiazdami. Wczoraj jednak reporter Szymona Majewskiego nie poradził sobie z sambą. Jurorzy uznali, że Bil jest za ciężki i za gruby do tego tańca.

Ariunbaatar rzeczywiście kiepsko prezentował się w białym garniturze. Wyraźnie odznaczający się brzuch nie dodawał mu uroku.

Uczestnicy show zazwyczaj chudną po treningach. Bilguun powinien nad tym popracować?

Carlax