Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 28.09.2011
  • ·  95 komentarzy

Ania Piszczałka w kampanii Smeggi Luxury Hair Extensions (Zdjęcia)

 

Ania Piszczałka przebywa od kilku tygodni w Mediolanie, do którego wysłała ją jej agencja D'vision.

Finalistka Top Model wzięła udział m.in. w pokazie na Milan Fashion Week oraz regularnie uczęszcza na castingi, na które wysyła ją mediolańska agencja ICE.

Ania zdradziła nam też, że udało jej się zdobyć pracę w show roomie, w którym prezentuje klientom kolekcje poszczególnych firm.

Modelka ma też na swoim koncie kolejną udaną kampanię. Ania została ostatnio nową twarzą marki Luxury Hair Extensions, dystrybutora włosów naturalnych do przedłużania Smeggi.

Zobaczcie sesję zdjęciową Marcina Zająca i Anię w długich blond włosach. Jak się prezentuje?

Mila