Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 10.10.2007
  • ·  136 komentarzy
·  Doda ·  pupa ·  pośladki ·  tyłek

Jędrne pośladki Dody!

 

Wszyscy doskonale znamy tą pupę i jej właścicielkę. Doda wykorzystuje jak tylko może fakt, że posiada najzgrabniejszy tyłek w polskim show - biznesie. Co poradzić, do najskromniejszych nie należy.

Na rozdaniu nagród VIVA Comet po raz kolejny w roli głównej wystąpiły jej pośladki, no i kawałek sutka(2 zdjęcie). Doda z taką pupą ewidentnie marnuje się w branży muzycznej.

Cóż za imponująca jędrność. Jesteśmy pod wrażeniem.

paulix

  • Powiększ zdjęcie

  • Powiększ zdjęcie