Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 08.10.2007
  • ·  27 komentarzy
·  CKM ·  porada ·  seks ·  bondage

Seks ze związaną kobietą!

 

Miesięcznik CKM podsuwa pomysły na przeżycie nieziemskiego seksu i sugeruje, by skończyć z mitem, że seks powinno się uprawiać tylko i wyłącznie w łóżku. Od tego jest przecież całe mieszkanie, w którym można znaleźć mnóstwo miejsc na przeżycie niezapomnianej rozkoszy.

Magazyn powołuje się na dzieło Jay'a Wisemana. Prawdziwie gorące rady możecie przeczytać w jego książce zatytułowanej Erotic Bondage Handbook.

Ułóż kobietę na stole kuchennym, twarzą do blatu, następnie przywiąż ją za nadgarstki i kostki do nóg stołowych długimi ścierkami kuchennymi - radzi autor seks-poradnika.

Aby wszystko poszło gładko należy jednak zadbać o bezpieczeństwo i wygodę unieruchomionej wiązaniami kobiety. Będzie do tego potrzebna poduszka, lub miękki koc, aby zabawa nie skończyła się posiniaczonym ciałem. To ma być przecież przyjemne.

Jeśli kobieta będzie leżała na brzuchu, nie będzie mogła obserwować biegu sytuacji. Źle? Wcale nie, wzmocni to tylko jej podniecenie. Co teraz? Mężczyzna ma do wyboru dwie opcje. Albo zacznie pieścić całe jej ciało i ekscytować się tym, że jego partnerka nie może się poruszać, albo... właśnie, od razu przystąpi do dzieła.

To facet jest w tej sytuacji dyrygentem jej rozkoszy i to od niego zależy, czy od razu wejdzie w nią od tyłu i dojdzie w ciągu kilku minut, czy droga na sam szczyt zajmie im cały gorący wieczór.

Związaną partnerkę można całować, masturbować lub po prostu podniecać, aż osiągnie orgazm - wylicza autor książki Radość seksu Alex Comfort.

Dzięki więzom bierny partner może wytężać siły, a jednocześnie nie ma jak wpłynąć na bieg wydarzeń. Aktywny partner może sprawić, że bierny partner będzie wychodził ze skóry - dodaje Alex.

 

 

 

Mila