Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 19.08.2011
  • ·  44 komentarze

Powstanie film o striptizerach! (Zdjęcia)

 

Honey/GQ/ Zanim Channing Tatum został sławnym aktorem, pracował jako striptizer. Tańczył w klubach, na prywatnych imprezach i oczywiście wieczorach panieńskich.

Już wkrótce powstanie film Magic Mike zainspirowany jego życiem. W roli głównej wystąpi sam Channing Tatum, a jego przyjaciół, również striptizerów zagrają Matthew McConaughey i Matt Bomer znany z serialu White Collar.

To był ważny okres w moim życiu. Dziki, czasem zabawny, czasem niebezpieczny. Wiele się wtedy nauczyłem i między innymi dzięki tym doświadczeniom ukształtował się mój charakter - powiedział Tatum.

Z taką obsadą film ma duże szanse na sukces.

GQ Honey

paulix