Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 16.08.2011
  • ·  36 komentarzy

Justin Bieber zarabia rocznie 53 miliony dolarów!

 

Forum Justin Bieber w ubiegłym roku zarobił 53 miliony dolarów, co uczyniło go najlepiej zarabiającym nastolatkiem w show-biznesie!

Muzyk zgarnia miliony nie tylko na płytach i koncertach, ale i perfumach, lakierach do paznokci sygnowanych jego nazwiskiem oraz filmie biograficznym w 3-D Never Say Never.

Dawniej to Miley Cyrus miała największe zyski, ale odkąd odeszła z serialu Hannah Montana, zarabia rocznie "jedynie" 48 milionów dolarów.

Oto pełna lista najlepiej zarabiających nastolatków w show-biznesie:

1. Justin Bieber - 53 miliony rocznie
2. Miley Cyrus - 48 milionów rocznie Forum
3. Nick Jonas - 12,5 miliona rocznie Honey
4. Willow Smith - 9 milionów rocznie Honey
5. Taylor Lautner - 8,5 miliona rocznie Honey
6. Selena Gomez - 5,5 miliona rocznie Honey
7. Dakota Fanning - 4 miliony rocznie Honey

paulix