Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 02.07.2011
  • ·  132 komentarze

Gwiazdy na pokazie Simple (Zdjęcia)

 

Na warszawskim lotnisku Okęcie odbył się w czwartek pokaz mody marki Simple, na którym nie zabrakło oczywiście celebrytów.

Na imprezie pojawiła się między innymi pogodynka TVN, Dorota Gardias, która przykuwała wzrok odważnym dekoltem. Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Magdalena Frąckowiak i Justyna Steczkowska postawiły na klasyczną czerń.

Sporym zjawiskiem była stylizacja Joanny Horodyńskiej, która wyglądała jakby wybierała się na zlot czarownic. Kto wie, może faktycznie pomyliła imprezy.

Fotoreporterzy wypatrzyli też Alicję Janosz, która najwyraźniej postanowiła się nieco wypromować w związku z premierą swojej drugiej płyty.

Zobaczcie zdjęcia z imprezy. Kto prezentował się najlepiej, a kto najgorzej?

Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska - zdjęcie główne
Dorota Gardias:
Justyna Steczkowska:
Ania Piszczałka:
Magdalena Frąckowiak:
Alicja Janosz:
Paulina Sykut:
Joanna Horodyńska:

paulix