Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 05.10.2007
  • ·  97 komentarzy

Doda pobiła się z Mieszkiem!

 

MD / Forum Wczoraj we Wrocławiu przed rozdaniem nagród VIVA Comet Doda miała nieprzyjemne starcie z członkami Grupy Operacyjnej.

Jak wiadomo jakiś czas temu wokalistka pozwała zespół Mieszka Sibilskiego do sądu za obraźliwy tekst piosenki, w którym grupa śpiewa o niej i Radku. To było pierwsze spotkanie zwaśnionych stron twarzą w twarz. Weszłyśmy do windy w hotelu Wrocław z ochroniarzem Przemkiem. Razem z nami wsiedli panowie z Grupy Operacyjnej. Od razu zaczęli zaczepiać Dodę. Jeden z nich powiedział do niej - zmasakrujemy cię dziś wieczorem - opowiada Faktowi menadżerka Doroty, Maja Sablewska. Doda nie przestraszyła się i zaczęła im odpowiadać, nie szczędząc wulgarnego języka. Po chwili jeden z nich znów zaczął wyzywać Dodę, próbował ją szarpać, ale wtedy interweniował Przemek. Chwycił go za ręce. Przemek zatrzymał windę i kazał chłopakom wyjść. Oni nie chcieli, pchali się z powrotem. Wezwali policję, śmiali się przy tym - relacjonuje Sablewska.

Mieszko i jego kolega Ziemowit Brodzikowski uważają, że całą aferę zaczęła Doda. To ona nas zaczepiła, była agresywna, krzyczała do Mieszka, że go zniszczy. Wtedy powiedziałem: Hola, hola, koleżanko, co ty sobie wyobrażasz, ty głupia taka i owaka. No i tu mi się wymsknęło. Raperze zdążyli uciec przed pojawieniem się policji. Doda i Maja złożyły zeznania i zamierzają kolejny raz pozwać zespół. Spisano tylko nasze zeznania. Przecież oni naruszyli nietykalność cielesną Dody. To chłopcy, którzy koniecznie chcą się lansować za pomocą Dody, mamy już z nimi jeden proces.

Wojna na słowa przerodziła się w prawdziwy konflikt, gdzie dochodzi do rękoczynów. MD / Forum

Carlax