Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 13.06.2011
  • ·  83 komentarze

Nowa fryzura Szpaka! (Zdjęcia)

 

Forum Michał Szpak uprzedzał, że wielokrotnie nas jeszcze zaskoczy. Tak się stało w miniony weekend, gdy zobaczyliśmy finalistę X-Factor w Białymstoku, gdzie dawał krótki koncert podczas bitwy You Can Dance kontra Taniec z gwiazdami.

Michał kolejny raz zmienił fryzurę. Widzieliśmy go już lokach i zupełnie prostych włosach. Tym razem miał na głowie warkoczyki, które związał sobie pod szyją. Do tego ortalionowe spodnie, pierzasta bluzka i buty na platformach ze skrzydłami.

Ładnie?  Forum Forum Forum Forum Forum

Carlax