Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 11.05.2011
  • ·  35 komentarzy

Piszczałka i Rosłoniec wyjeżdżają robić karierę za granicą!

 

Forum Niedawno sporo mówiło się o wyjeździe zwyciężczyni Top Model, Pauliny Papierskiej na kontrakt do Japonii. Paulinie w podbiciu tamtejszego rynku przeszkodziła jednak tragedia, która nawiedziła Japonię - tsunami i trzęsienia ziemi.

Tymczasem jej koleżanki z programu w nadchodzące wakacje będą starały się zaistnieć we Włoszech i Turcji.

Portal TVN, powołując się na źródła z agencji D'Vision donosi, że Nicole Rosłoniec została dostrzeżona przez agencję Elite Models. Wkrótce wyjedzie do Mediolanu, gdzie będzie brała udział w licznych pokazach.

Ania Piszczałka spróbuje swoich sił w Stambule, gdzie zainteresowała się nią agencja New Models.

Jak myślicie, będzie o nich wkrótce głośno?

Carlax