Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 22.04.2011
  • ·  24 komentarze

Amanda Seyfried: "Chcę mieć dziecko. Jak najszybciej!"

 

Honey Amanda Seyfried ma dopiero 25 lat, ale bardzo pragnie zostać matką i to jak najszybciej.

Aktorka od kilku miesięcy spotyka się z Ryanem Phillippem, który ma już dwójkę dzieci z byłą żoną Reese Witherspoon, a jego była dziewczyna, Alexis Knapp, prawdopodobnie za kilka miesięcy urodzi mu trzecie.

Mimo to, Amanda jest zdecydowana.

Chcę mieć dzieci. Jak najszybciej! Jedna z moich współpracownic ma dwójkę i bardzo je kocham. Lubię myśleć, że jestem ich ciocią. Nie mogę się doczekać własnych! Jestem bardzo podekscytowana i cieszę się, że mam co do tej decyzji 100% pewność. Obym tylko okazała się płodna, bo nigdy nie byłam w ciąży, więc nie wiem, czy będę miała jakieś problemy z zajściem - powiedziała aktorka.

Ryan nie jest przykładem idealnego partnera, ale ojcem jest świetnym.

Czy Amanada nie popełni błędu decydując się na dziecko właśnie z nim?

Forum

paulix