Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 15.03.2011
  • ·  60 komentarzy

Vanessa Hudgens znowu NAGO (Zdjęcia)

 

Vanessa Hudgens jest bez wątpienia najgłupszą z gwiazdek Disneya. Bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że do sieci trafiła właśnie, kolejna, trzecia już seria jej nagich zdjęć?

Kiedy jej pierwsze odważne fotki wywołały wielki skandal, młoda aktorka płakała przed kamerami i przepraszała fanów za swoje bezmyślne zachowanie. Po drugiej serii zdjęć, Vanessa wmawiała wszystkim, że fotki mają już kilka lat.

Ciekawe, jak będzie się tłumaczyła z najnowszych fotografii, na których oprócz pokazania golizny, całuje się z koleżanką, Alexą Nikolas.

paulix