Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 12.02.2011
  • ·  88 komentarzy

Kelly Brook NAGO i bez photoshopa! (Sesja od lat 18!)

 

Exhibition Kelly Brook zwykle mogliśmy oglądać w wyretuszowanych sesjach dla magazynów dla panów. Tym razem gwiazdka postanowiła zrobić wyjątek i wzięła udział w bardzo naturalnej sesji, która ukazała się w najnowszym wydaniu magazynu Exhibition.

Na zdjęciach Bena Hasseta Kelly pokazała się zupełnie nago, wymazana czerwoną farbą.

Zauważcie, że w sesji nie użyto photoshopa. Piersi Kelly wyglądają bardzo naturalnie, a na jej ciele widać niedoskonałości i przebarwienia.

Niewiele kobiet zgodziłoby się na nagą sesję bez użycia photoshopa.

Jak w niej wypadła Kelly Brook? Exhibition Exhibition Exhibition Exhibition Exhibition Exhibition Exhibition Exhibition Exhibition Exhibition Exhibition

Mila