Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Niedziela, 06.02.2011
  • ·  92 komentarze

Amanda Holden poroniła dziecko w 7. miesiącu ciąży

 

Honey Jurorka brytyjskiego Mam Talent, Amanda Holden poroniła kilka dni temu swoje dziecko. Gwiazda była w siódmym miesiącu ciąży i na wiosnę miała urodzić chłopca.

Jeden z brytyjskich tabloidów donosi, że Amanda została we wtorek przewieziona do szpitala, po tym, jak odkryła, że jej dziecko przestało się poruszać. Lekarze próbowali uratować chłopca, ale był już martwy.

39-letnia aktorka ogłosiła, że jest w ciąży w styczniu. Holden przyznała się również, że w zeszłym roku poroniła już raz dziecko.

Rzecznik Amandy powiedział w oficjalnym oświadczeniu: Amanda i jej mąż Chris Hughes są całkowicie załamani. Amanda była pod ścisłą kontrolą podczas ciąży i lekarze nadal nie wiedzą, co poszło nie tak. Oboje pragną podziękować pracownikom kliniki i położnym za ogromne wsparcie.

Para ma już 4-letnią córkę Lexi. Honey

Mila