Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 21.01.2011
  • ·  145 komentarzy

Miko niczym... laleczka Chucky?! (Zdjęcia)

 

Honey/ Iza Miko zalicza ostatnio wpadkę za wpadką jeśli chodzi o wygląd na czerwonych dywanach w Los Angeles. Jedna z naszych czytelniczek zauważyła, że w jednej ze stylizacji Iza jest łudząco podobna do pewnej upiornej laleczki.

Miko na imprezę organizowaną przez NBC natapirowała sobie włosy i zaczesała do tyłu. Założyła sukienkę z bardzo głębokim dekoltem. Wyglądała niczym laleczka Chucky.

Iza powinno chyba popracować nad wizerunkiem. Widzicie podobieństwo? Honey Honey

Carlax