Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 12.01.2011
  • ·  116 komentarzy

Kim Kardashian, Nicole Kidman czy modelka? (Która najlepiej?)

 

Glamour, Harper's Bazaar W poprzednim sezonie prawdziwym hitem była krótka złota sukienka z jesienno-zimowej kolekcji Balmain. Kreację pokochały nie tylko modelki, ale i wielkie gwiazdy. Czy podobnie stanie się z sukienką z wiosenno-letniej linii Marca Jacobsa?

Piękną długą czerwoną kreację zaprezentowały już na sobie Kim Kardashian (w sesji dla Glamour) oraz Nicole Kidman (dla Harper's Bazaar). Dla porównania zobaczcie jak wygląda na modelce.

Która z pań wygląda w niej najlepiej?   Glamour Harper's Bazaar

Mila