Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 11.01.2011
  • ·  123 komentarze

Doda POBIŁA i GROZIŁA ŚMIERCIĄ Monice Jarosińskiej?

 

Doda zadziwiająco często wdaje się w awantury na imprezach publicznych. Chyba wszyscy pamiętają incydent w windzie z Grupą Operacyjną na rozdaniu nagród Viva Comet czy kłótnie z Piotrem Tymochowiczem po Balu Dziennikarzy.

Przez jakiś czas była cisza, ale teraz okazuje się, że Doda znów ma kłopoty.

W piątek piosenkarka otwierała warszawski klub Show. Na imprezie pojawiła się również znana z seriali Samo życie czy Pierwsza miłość, Monika Jarosińska. Między paniami doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań i rękoczynów. Sprawa trafiła na policję.

Miało między nimi dojść najpierw do słownej awantury, potem Doda miała uderzyć przeciwniczkę w twarz i jeszcze grozić jej śmiercią - powiedział Życiu Warszawy policjant badający zajście.

Doda zostanie wezwana na przesłuchanie. Póki co menadżerowie obu pań milczą.

Doda znów pokazała rogi?

Carlax