Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 20.12.2010
  • ·  18 komentarzy

Kamila Kajak i Andrej Mosejcuk BIORĄ ŚLUB!

 

W niedzielnym Dzień Dobry TVN Kamila Kajak i Andrej Mosejcuk, znani z Tańca z gwiazdami ogłosili, że w przyszłym roku biorą ślub. Para niedawno się zaręczyła. Ceremonia zaplanowana jest na lipiec.

Tancerze wyznali, że na początku znajomości nie przepadali za sobą. Później okazało się, że są do siebie bardzo podobni.

Kamila była wcześniej w związku z Rafałem Maserakiem i Łukaszem Czarneckim. Wygrała dwa razy Taniec z gwiazdami, w parze z Olivierem Janiakiem i Krzysztofem Tyńcem.

Andrej zwyciężył z Dorotą Gardias.

Kajak i Mosejcuk wezmą ślub zarówno w obrządku katolickim, jak i prawosławnym.

Gratulujemy.

Carlax