Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 17.12.2010
  • ·  26 komentarzy
·  Lady GaGa ·  keacja ·  mięso ·  Time ·  tytuł ·  nagroda

Mięsny strój GaGi KREACJĄ ROKU! (Zdjęcia)

 

Honey Mięsny strój Lady GaGi, w którym pojawiła się na rozdaniu MTV Video Music Awards oraz na okładce japońskiego Vogue'a oficjalnie przeszedł do historii. Magazyn Time uznał go bowiem na kreację roku.

W uzasadnieniu redakcja napisała:

Jeśli moda stanowi treść twojego życia, to niestety łatwo się nudzić. Eksplodujący stanik? Spalone. Strój wykonany z bąbli? Przeżytek. Ale sukienka uszyta z mięsa, z dopasowanymi butami i torebką - cóż, to rzeczywiście coś świeżego - czytamy w Time.

Mamy wątpliwości czy było to "świeże", ale na pewno zwracało uwagę.

Zgadzacie się z werdyktem? Honey Honey Honey Honey Honey

Carlax